• ZAPROSZENIE

ZAPROSZENIE - Obrazek 1Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Rodzice oraz Uczniowie serdecznie zapraszją na Jubileusz 150-lecia oświaty w Gaju oraz 20-lecia nadania Szkole Podstawowej imienia Jana Pawła II, które odbędzie się 13 października 2018 r. w Gaju.

Uroczystośc rozpocznie się Mszą Św. w kościele parafialnym Narodzenia NMP w Gaju o godz. 11.

Uczniowie spotykają sie o godz 10.30 przed budynkiem szkoły.

• OCZYSZCZACZ POWIETRZA

OCZYSZCZACZ POWIETRZA - Obrazek 1

Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 - Obrazek 1  Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Informujemy, że uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019 rozpocznie się Mszą Św.
     w kościele   parafialnym p.w. Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Gaju w dniu 3 września br. (poniedziałek) o godz. 900.

Autobus szkolny z przystanku Lusina Pętla odjedzie o godz. 815  a z przystankuw Libertowie o godz. 825.

Życzymy bezpiecznego powrotu do szkoły oraz wielu pięknych wakacyjnych wrażeń.

Anna Lubaś

• Informacja dla rodziców oddziału przedszkolnego (zerówki)

Informacja dla rodziców oddziału przedszkolnego (zerówki) - Obrazek 1Informujemy, że książki dla oddziału przedszkolnego (sześciolatków) zostaną zakupione we wrześniu po uzgodnieniu z wychowawcą.

• Prosimy o głosy na nasze nauczycielki przedszkola

Prosimy o głosy na nasze nauczycielki przedszkola - Obrazek 1Prosimy o głosy na nasze nauczycielki przedszkola - Obrazek 2

• NAUCZMY NASZE DZIECI BEZPIECZNIE KORZYSTAĆ Z INTERNETU

NAUCZMY NASZE DZIECI BEZPIECZNIE KORZYSTAĆ Z INTERNETU - Obrazek 1RODZICU:

-określ zasady dotyczące czasu jaki Twoje dziecko może przeznacza na gry komputerowe

-zadbaj o to, aby dziecko nie grało codziennie

-zainteresuj się, w co gra Twoje dziecko i czy gra jest dla niego odpowiednia. Porozmawiaj z dzieckiem o grach, z których korzysta, sprawdź czego się może z nich nauczyć

- zanim kupisz dziecku grę, upewnij się, że jest odpowiednia dla jego wieku. Może ci w tym pomóc system oceny gier PEGI

- zwróć uwagę, czy w zachowaniu Twojego dziecka nie pojawiają się sygnały uzależnienia od komputera

-upewnij się, że Twoje dziecko z powodu grania nie zaniedbuje obowiązków domowych i szkolnych

-sprawdź, czy gra jest pozbawiona mikropłatności

- zwróć uwagę, czy w grze można się kontaktować z innymi graczami. Jeśli tak – sprawdź czy znajomości jakie zawiera Twoje dziecko są bezpieczne. Kontakt z innymi użytkownikami Internetu może być potencjalnym źródłem niebezpiecznych sytuacji i podejmowania ryzykownych zachowań.

Więcej o bezpieczeństwie dzieci i młodzieży w Internecie znajduje się na stronach: www.dyzurnet.pl, www.ore.edu.pl, www.akademia.nask.pl, www.kursor.edukator.pl, www.saferinternet.pl, www.plikifolder.pl,  http://bezpiecznyinternet.edu.pl/

• WIARYGODNA SZKOŁA

WIARYGODNA SZKOŁA - Obrazek 1

Z radością informujemy, że Nasza Szkoła, po spełnieniu regulaminowych kryteriów, została laureatem IV edycji Ogólnopolskiego Programu Wiarygodna Szkoła i uzyskała certyfikat „Wiarygodna Szkoła”.