• SOLIDARNI Z UKRAINĄ

Szkolne koło wolontariatu „Młody Samarytanin” zaprasza do  wspaniałej akcji: „ Solidarni z Ukrainą”

Zbieramy koce termiczne, maty do spania (z pokryciem foliowym), ubrania oraz artykuły chemiczne tj. środki pielęgnacyjne i higieniczne, środki myjące do ciała, pampersy dla dzieci, pieluchy dla dorosłych, środki antyseptyczne, maseczki. Prosimy również o żywność: woda, produkty żywnościowe nadające się do szybkiego przygotowania, żywność puszkowaną, batony energetyczne, suszone owoce, orzechy, makarony, płatki błyskawiczne oraz deserki dla dzieci.

Dary  można przynosić do naszej szkoły codziennie w godzinach od 7.00-17.00.   Zostaną one przekazane na Stadion Miejski im. Henryka Reymana w Krakowie.

Bardzo dziękujemy Wszystkim za zaangażowanie. Pamiętajmy: dobro powraca!!!

• REKRUTACJA

• Uprzejmie informujemy, że w zakładce O szkole, a następnie Dla rodziców znajdują się informacje dotyczące rekrutacji do kl. I i oddziałów przedszkolnych na rok szkolny 2022/2023.