• KOLEJNE GRATULACJE DLA NASZEJ UCZENNICY RENATY K.

• Progniemy poinformować, że nasza uczennica klasy VIII Renia K. została finalistką Małopolskiego Konkursu Języka Angielskiego. To kolejny sukces naszej koleżanki. Składamy serdeczne  gratululacje dla niej i rodziców oraz życzymy dalszych sukcesów w poszerzaniu horyzontów językowych.

• ZUZIA LAUREATKĄ MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU BIOLOGICZNEGO

• Cała społeczność szkolna składa serdeczne gratulacje naszej koleżance Zuzi W. z kl. VIII za zdobycie tytułu LAUREATA  w Małopolskim Konkursie Biologicznym. Zuzia znalazła się wśród 19 najlepszych uczniów z biologii w całym województwie małopolskim. Jeszcze raz gratulujemy uczennicy wielkiej wiedzy, determinacji, a także jej rodzicom osiągniętego wyniku i życzymy sukcesów w dalszej edukacji!

• TWÓJ MIŚ MOŻE ZOSTAĆ STRAŻAKIEM I RATOWAĆ DZIECI

• Szanowni Państwo !

OSP  Mogilany organizuje akcję w której proszą o przekazanie misiów które są potrzebne podczas wypadków samochodowych i nie tylko, w których udział biorą dzieci. Dzieci podczas wypadku mogę wtulić się w misia i choć trochę zapobiec traumie po nieprzyjemnych doznaniach.

Na prośbę OSP Mogilany nasza szkoła reprezentowana przez szkolne koło wolontariatu „Młody Samarytanin" ogłasza akcję charytatywną pt.  "Twój miś może zostać strażakiem i ratować dzieci"

Każdy miś dostanie stopień ratownika oraz kamizelkę. Poniżej są opisane prośby strażaków dotyczące przekazywanych misiów

Sprawy techniczne:

- miś musi być wyprany, bez plam i przebarwień,

- preferowany wzrost powyżej 30 cm  (dziecko musi mieć możliwość wtulenia się w misia)

- misia/misie przekaż w torbie foliowej

Misie należy przekazać do szkoły a później zostaną one przekazane straży przez nasz szkolny wolontariat.

PAMIĘTAJMY ! - DOBRO ZAWSZE WRACA A NIE WIEMY KIEDY NAM BĘDZIE POTRZEBNA POMOC.

• KOLEJNY SUKCES W NASZEJ SZKOLE

• Miło nam poinformować o sukcesie naszej uczennicy kl. VIII Renacie K., która zakwalifikowała się do etapu wojewódzkieko Małopolskie Konkursu Języka Angielskiego.

Gratulujemy jej, trzymamy kciuki i życzyczymy dalszych sukcesów na szczeblu wojewódzkim.

• SUKCES NASZEJ UCZENNICY

• Przekazujemy radosną dla naszej społeczności szkolnej wiadomość.

Uczennica kl. VIII Zuzanna W.  odniosła wielki sukces kwalifikując się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu Biologicznego.

Gratulujemy jej talentu, ciężkiej pracy i ambicji, niezbędnych w osiąganiu tak wspaniałych wyników.

• WOLONTARIAT

• 05 lutego 2020 r. nasze wolontariuszki Paulinka i Weronika wraz z opiekunem Szkolnego Koła Wolontariatu „Młody Samarytanin” p. Beatą odwiedziły Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Krakowie. Przekazano zebrane dary.  Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne podziękowania!!!

Zobacz zdjęcia w albumie fotograficznym.

• PODZIĘKOWANIE

• Serdecznie dziękujemy naszemu Rodzicowi Panu Jerzemu Przeworskiemu za ufundowanie smakołyków dla naszych przedszkolaków oraz uczniów z klas I - III jak również cukierni Victoria za przystępne ceny słodkości.

• REKRUTACJA

• Szanowni Państwo

Informujemy, że  22 lutego 2021 r. rozpoczyna się rekrutacja do oddziałów przedszkolnych i klasy I Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gaju na rok szkolny 2021/2022.

Dokumenty niezbędne do procesu rekrutacji oraz terminy rekrutacji znajdują się w zakładce  Dla rodziców.

Zapraszamy do rekrutacji.

• Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie,

W związku z planowanym od 18.01.2021 r. powrotem uczniów klas 1-3 do szkoły i rozpoczęciem nauki stacjonarnej informujemy, że lekcje i zajęcia świetlicowe  będą  odbywać się  zgodnie z dotychczasowym planem. Dodatkowe informacje będą przekazywane  przez dziennik elektroniczny LIBRUS.

Prosimy o systematyczne logowanie się do dziennika.

• WOLONTARIAT

•     Szkolne Koło Wolontariatu „Młody Samarytanin” działające w SP im. Jana Pawła II w Gaju rozpoczyna kolejną akcję charytatywną  „Świąteczny prezent”.

Pomoc ta polega na nawiązaniu relacji z rodzinami naszych uczniów, którzy potrzebują pomocy i wsparcia. Datki min. zabawki, artykuły spożywcze i przemysłowe, słodycze, odzież dziecięcą w rozmiarach 98- 116 prosimy przekazywać do szkoły od poniedziałku do piątku, w godzinach 7.30- 15.00. do dnia 11.12.2020 r.

Zachęcamy do udziału w akcji i dziękujemy, że razem z nami zmieniacie świat na lepszy. Dobro powraca!!!

W razie pytań prosimy o kontakt z opiekunem wolontariatu p. Beatą Bobek tel. 732 840 646 .