• WSPÓŁPRACA SZKÓŁ POLSKO - NIEMIECKICH

• Dyrektorzy SP Gaj, Sp Konary, Sp Buków, SP Mogilany i SP Włosań wzięli udział w polsko – niemieckim seminarium kontaktowym dla nauczycieli i nauczycielek wszystkich typów szkół „Szkoła szuka Schule” (30.11.22 – 3.12.22, Bad Bevensen). Seminarium dofinansowała Polsko – Niemiecka Współpraca Młodzieży, która jako organizacja powołana przez rządy Polski i Niemiec – wspiera szkoły polskie w poszukiwaniu partnerskiej szkoły w Niemczech.

• PODZIĘKOWANIA

• Dyrekcja, Nauczyciele i pracownicy Szkoły składają serdeczne podziękowania św. Mikołajowi, Radzie Rodziców Szkół w Gaju i Libertowie oraz OSP w Konarach za organizację Mikołajek w Naszej Szkole.

• KONKURSY TEMATYCZNE

• Miło nam poinformować, że uczniowie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gaju, w roku szkolnym 2022/2023 zakwalifikowali się do rejonowego etapu konkursu tematycznego „Polscy żołnierze w walce o wyzwolenie Włoch, Francji, Belgii i Holandii podczas II wojny światowej” – Ernest Lipiński z kl. V, Aleksander Pietrzyk  z  kl. VI  oraz Sławomir Słonina kl. VIII.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki

• I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚW. MIKOŁAJEM

•          Już kolejny rok  nasza szkoła pod kierunkiem opiekunów wolontariatu organizuje akcję charytatywną  „I TY MOŻESZ ZOSTAĆ ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM".

Akcja polega na zbiórce artykułów szkolnych, słodyczy, zabawek,  gier planszowych itp. Prosimy o przynoszenie nowych rzeczy.

Zbiórka trwa do 20 grudnia 2022 roku.

Zebrane dary zostaną przekazane dla naszych uczniów, którzy zmagają się z chorobą. Okazanie dobra i troski o drugiego człowieka przyniesie Ci radość.

Przyniesione dary prosimy przekazywać swoim Wychowawcom lub opiekunom wolontariatu.

Dziękujemy wszystkim za włączenie się w naszą akcję.