• TYGRYSKI i ZDROWE ŚNIADANIE

• Wczoraj w naszym przedszkolu Tygryski wraz z wychowawcami przygotowały zdrowe śniadanie. Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie, to dzięki nim na stole znalazły się rożnego rodzaju wędliny, jajka, sery, owoce, warzywa. Zapach roznosił się po całym przedszkolu. Dzieci z entuzjazmem uczestniczyły w zajęciach, działały wspólnie i zgodnie. Nie bały się próbować nowych smaków. Takie śniadanie było dla nich prawdziwą frajdą  Celem zajęć było: - zwiększenie świadomości w kwestii prawidłowego odżywiania, ze szczególnym uwzględnieniem śniadania, - rozwijanie kreatywności i wyobraźni , - dbanie o higienę i porządek, - tworzenie sytuacji sprzyjających rozwijaniu nawyków i zachowań prowadzących do samodzielności. Po takim śniadaniu nie było mowy, by ktoś odszedł od stołu głodny.

• ODBLASKOWA SZKOŁA

• W ramach projektu "Odblaskowa szkoła" dzieci z grupy Misie przygotowały plakat skierowany do Seniorów zwracający ich uwagę na zachowanie bezpieczeństwa podczas pobytu na drodze.

• SUKCES NASZEGO UCZNIA

• Mikołaj z kl. I zdobył II miejsce 🥈w zawodach Krakowskiej Ligi Judo (turniej krakowskich i podkrakowskich klubów judo).

GRATULUJEMY !!!