• DYŻUR WAKACYJNY

• Oddziały przedszkolne Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Gaju pełnią dyżur wakacyjny w dniach 1-8 lipca 2022 r. oraz 16-31 sierpnia 2022 r. W pierwszej kolejności będą przyjmowane dzieci aktualnie uczęszczające do oddziałów przedszkolnych w SP Gaj.  Dzieci z oddziałów przedszkolnych i przedszkoli z terenu Gminy Mogilany, będą przyjmowane na wolne miejsca. Wniosek należy złożyć do 24 czerwca 2022 roku. Informacja o przyjęciu dziecka na dyżur będzie przekazana do dnia 28 czerwca 2022 r. Poniżej wniosek na dyżur wakacyjny.

wniosek_na_dyzur_wakacyjny_2022.doc

• WYCIECZKA DO KRAKOWA

• 19 maja klasy II i III wzięły udział w wycieczce do Krakowa.  Uczniowie mieli okazję zobaczyć Zamek Królewski na Wawelu, przejść Drogą Królewską na Rynek Główny. Tam największą atrakcją było wysłuchanie hejnału mariackiego i pomachanie hejnaliście oraz zakup pamiątek związanych z Krakowem. Równie wiele przyjemności sprawiła nam przejażdżka tramwajem do Parku Jordana i tam zabawa na jednym z placu zabaw.

Zdjęcia z wycieczki w Albumie fotograficznym.

• WYCIECZKA DO MYŚLENIC

5 maja uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej brali udział w  Miejskim Ośrodku Kultury i Sportu w Myślenicach w musicalu „Cudowna Lampa Alladyna”  w wykonaniu Teatru Muzycznego Forte. Przedstawieniu pełnego ciepła, pogody i magii towarzyszyły wspaniałe piosenki oraz niezwykle barwna scenografia średniowiecznego Bagdadu.

Na wszystkie dzieci czekał także spacer i chwila zabawy na myślenickim Zarabiu.

• PODCHODY W SZKOLE

Klasa pierwsza uczestniczyła w podchodach zorganizowanych na terenie naszej szkoły. Dzieci podzielone zostały na trzy grupy i wykonywały kolejno zadania i łamigłówki. Na zakończenie uczniowie malowali gałązki w wiosennych barwach.

Wiosenne kanapeczki

A dla zgłodniałych...? Oczywiście pyszne kanapki w wykonaniu naszych pierwszaków.

Zdjęcia w Albumie fotograficznym.

• WYCIECZKA DO MAGICZNEGO DOMKU

• W kwietniu klasa pierwsza brała udział w wycieczce do Głogoczowa. Na uczniów czekały liczne atrakcje w „Magicznym Domku”. Dzieci brały udział w warsztatach plastycznych, podczas których wykonały magiczną pamiątkę, wysłuchały historii o babci Leokardii oraz poznały stare zabawki z Kącika Babci Lalki. Miały także okazję przymierzać ciekawe stroje, wykonać sesję zdjęciową oraz zatańczyć magiczny taniec. Uczniowie korzystali z atrakcji domku takich jak Magiczny Salonik, który był pełen skarbów, kolorowych kamieniczek oraz niezwykłych skrytek oraz Interaktywnego Drzewa z ukrytymi zabawkami edukacyjnymi.

Nie zabrakło także czasu na rekreację i odpoczynek. W Magicznym Ogrodzie uczniowie brali udział w licznych zabawach i grach, korzystali ze Sterfy Szalonej Beczki oraz mieli możliwość zabawy w Strefie Frajdo.

Zdjęcia  z wycieczki w Albumie fotograficznym