Zaśpiewajmy razem – II edycja konkursu piosenki dziecięcej!
W naszej szkole odbyła się II edycja Gminnego Konkursu Piosenki Dziecięcej „Zaśpiewajmy razem”, poświęcona repertuarowi letniemu. W wydarzeniu wzięły udział dzieci z terenu naszej gminy, które zaprezentowały swoje talenty wokalne, wykonując radosne i pełne wakacyjnego klimatu utwory. Wszyscy uczestnicy wykazali się ogromnym zaangażowaniem, odwagą i talentem, dostarczając publiczności wielu wzruszeń i pozytywnych emocji.
Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom, opiekunom, nauczycielom oraz gościom za obecność i stworzenie wyjątkowej atmosfery.
Szczególne podziękowania kierujemy do Sekretarza Gminy, pana Mieczysława Kęsek, za obecność i wsparcie naszego wydarzenia. Dziękujemy również Wójtowi Gminy Mogilany Panu Jerzemu Przeworskiemu za ufundowanie nagród dla uczestników konkursu.
Wyrazy wdzięczności składamy także jury konkursu: przewodniczącemu panu Marcinowi Miotełka oraz pani Anicie Sałach i pani Małgorzacie Walusiak-Hnizdur za profesjonalną ocenę występów oraz życzliwą atmosferę podczas przesłuchań.
Wyniki konkursu
Kategoria dzieci młodszych
I miejsce – Aniela Strzebońska – Przedszkole Samorządowe w Mogilanach
II miejsce – Karolina Papież – Przedszkole Samorządowe w Mogilanach
III miejsce – Lena Celuch – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Konarach
Wyróżnienie:
- Alicja Szczepanek – Przedszkole Samorządowe w Mogilanach
Kategoria dzieci starszych
I miejsce – Tymoteusz Betlej – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Konarach
II miejsce – Alicja Hanus – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Konarach
III miejsce – Bianka Renowicz – Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Konarach
Wyróżnienia:
- Ida Kornobis – Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gaju
- Barbara Żyła – Przedszkole Samorządowe w Mogilanach
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom. Każdy występ był wyjątkowy i zasługuje na uznanie.
Dziękujemy, że mogliśmy wspólnie świętować dziecięcą radość śpiewania i poczuć atmosferę zbliżających się wakacji!