• Zebranie z rodzicami

  Zebranie z rodzicami - Obrazek 1Zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie, które odbedzie się we czwartek 8 listopada 2018 r. na godz. 18.

 • Pasowanie na uczniów

  Pasowanie na uczniów - Obrazek 119 października odbyło się uroczyste pasowanie na uczniów. Dyrektor szkoły Anna Lubaś przyjęła w szeregi gajowskiej szkoły dziewiętnaścioro pierwszoklasistów, pasując ich symbolicznym ołówkiem.

 • 150-lecie Oświaty w Gaju i 20-lecie nadania Szkole Podstawowej imienia Jana Pawła II

   150-lecie Oświaty w Gaju i 20-lecie nadania Szkole Podstawowej imienia Jana Pawła II - Obrazek 113 października 2018 r. obchodziliśmy 150-lecie Oświaty w Gaju oraz 20-lecie nadania imienia Jana Pawła II naszej szkole. W uroczystościach wzięli udział przedstawiciele władz Gminy – wójt P. Piotrowski z małżonką, a także radni oraz mieszkańcy, uczniowie i pracownicy szkoły. Dyrektor Anna Lubaś dokonała uroczystego odsłonięcia tablicy upamiętniającą ten szczególny dzień. Potem odbyła się część artystyczna, którą rozpoczęli uczniowie młodszych klas, tańcząc. Obejrzeliśmy także fragmenty sztuki Karola Wojtyły „Brat Naszego Boga”, przedstawionej przez uczniów klasy trzeciej pod opieką nauczycielki  j. polskiego Renaty Radoń. Nad oprawą muzyczną czuwał nauczyciel muzyki Marcin Chryczyk. Wśród zaproszonych gości był także Zespół Regionalny Mogilanie, który zaprezentował kilka utworów ze swojego bogatego repertuaru.

  Nie zabrakło wielkich wzruszeń , gdy wszyscy zebrani mogli oglądać obrazy z przeszłości , na których zobaczyliśmy wielu szlachetnych, lecz już nieobecnych wśród nas.

  Potem pokrojono przepyszny jubileuszowy tort i ugoszczono wszystkich smacznym poczęstunkiem.

   

 • OCZYSZCZACZ POWIETRZA

  OCZYSZCZACZ POWIETRZA - Obrazek 1

  Oczyszczacz powietrza został przekazany przez Marszałka Województwa Małopolskiego w ramach realizacji projektu zintegrowanego LIFE pn. „Wdrażanie Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego – Małopolska w zdrowej atmosferze” współfinansowanego ze środków Programu LIFE Unii Europejskiej.

 • Prosimy o głosy na nasze nauczycielki przedszkola

  Prosimy o głosy na nasze nauczycielki przedszkola - Obrazek 1Prosimy o głosy na nasze nauczycielki przedszkola - Obrazek 2

 • NAUCZMY NASZE DZIECI BEZPIECZNIE KORZYSTAĆ Z INTERNETU

  NAUCZMY NASZE DZIECI BEZPIECZNIE KORZYSTAĆ Z INTERNETU - Obrazek 1RODZICU:

  -określ zasady dotyczące czasu jaki Twoje dziecko może przeznacza na gry komputerowe

  -zadbaj o to, aby dziecko nie grało codziennie

  -zainteresuj się, w co gra Twoje dziecko i czy gra jest dla niego odpowiednia. Porozmawiaj z dzieckiem o grach, z których korzysta, sprawdź czego się może z nich nauczyć

  - zanim kupisz dziecku grę, upewnij się, że jest odpowiednia dla jego wieku. Może ci w tym pomóc system oceny gier PEGI

  - zwróć uwagę, czy w zachowaniu Twojego dziecka nie pojawiają się sygnały uzależnienia od komputera

  -upewnij się, że Twoje dziecko z powodu grania nie zaniedbuje obowiązków domowych i szkolnych

  -sprawdź, czy gra jest pozbawiona mikropłatności

  - zwróć uwagę, czy w grze można się kontaktować z innymi graczami. Jeśli tak – sprawdź czy znajomości jakie zawiera Twoje dziecko są bezpieczne. Kontakt z innymi użytkownikami Internetu może być potencjalnym źródłem niebezpiecznych sytuacji i podejmowania ryzykownych zachowań.

   Więcej o bezpieczeństwie dzieci i młodzieży w Internecie znajduje się na stronach: www.dyzurnet.pl, www.ore.edu.pl, www.akademia.nask.pl, www.kursor.edukator.pl, www.saferinternet.pl, www.plikifolder.pl,  http://bezpiecznyinternet.edu.pl/

 • WIARYGODNA SZKOŁA

  WIARYGODNA SZKOŁA - Obrazek 1

  Z radością informujemy, że Nasza Szkoła, po spełnieniu regulaminowych kryteriów, została laureatem IV edycji Ogólnopolskiego Programu Wiarygodna Szkoła i uzyskała certyfikat „Wiarygodna Szkoła”.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gaju
  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gaju, ul. Szkolna 73, 32-031 Mogilany
 • sekretariat 12 270 80 08
  12 270 11 35
  pedagog, psycholog 12 270 10 23
  oddział przedszkolny 12 276 96 10

Galeria zdjęć