• Osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2016/2017

• 1. W 62. Ogólnopolskim  Konkursie Recytatorskim uczennica Patrycja Musiał kl. I b gimnazjum uzyskała II miejsce, dwie uczennice kl. III a gimnzjum otrzymały wyróżnienie: Julia Szczurek i Natalia Nidecka.
          2. W V Gminnym Konkursie o Janie Pawle II – literackim:”Objawienia fatimskie w nauczaniu Jana Pawła II” uczennica gimnazjum Julia Szczurek kl. III a – II m., zaś uczennice kl. II b gimnazjum wyróżnienie: Wiktoria Słodka i Gabriela Budek , uczennica Szkoły Podstawowej
          Liwia Maliszewska kl. IV – III m., zaś wyróżnienie: Maksymilian Najder kl. V i Gabriela Sarna kl. VI.
          3. W V Gminnym Konkursie o Janie Pawle II – plastycznym: „Objawienia fatimskie w nauczaniu Jana Pawła II” uczniowie naszej Szkoły Podstawowej klas I – III otrzymali następujące lokaty: Agnieszka Tyrka – I m., Kinga Surga – II m., Mateusz Pyzik – III m.
          4. IV Gminny Konkurs Kaligraficzny
          Liwia Maliszewska kl. IV – II m.
          Wiktoria Krawczyk SP– wyróżnienie
          Paulina Dudek kl. IV SP– wyróżnienie
          Gabriela Sarna kl. VI SP– wyróżnienie
          5. III Gminny Konkurs Czytelniczy „ Sienkiewicz dla dużych i małych”
          Zuzanna Waśniowska kl. IV SP – II m.
          Kamil Sarna kl. VI  SP– II m.
          6. Wojewódzki Konkurs Biblijny „Z Dobrą Nowiną przez życie”
          Kamil Sarna kl. VI SP – finalista
          7. Konkurs plastyczny „25 lat PSP – Profesjonalni, Sprawni, Pomocni” ( ogólnopolski)
          Etap powiatowy: Bartłomiej Stasiak kl. II a gimnazjum – I m.
          8. Wojewódzki Konkurs Biblijny „Z mądrością proroków przez życie”
          Etap rejonowy: Natalia Witkowska kl. I a
          9. Konkurs Matematyczny „ Kangur” wyróżnienia otrzymali:
          uczniowie SP: Adrianna Piszczek kl. II, Julia Sarna kl. IV, Kamil Sarna kl. VI;
          uczniowie Gimnazjum: Gabriela Kulig kl. I a, Gabriela Szurlej kl. I a