Nawigacja

 • LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO KLASY I SP W GAJU

  Pytania w sprawie rekrutacji można kierować do Pani Beaty Bobek nr tel.732840646 w godz.8:00-14:00

  Lista_dzieci_przyjetych_do_kl._I.pdf

 • LISTA DZIECI PRZYJĘTYCH DO ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO

  Pytania w sprawie rekrutacji można kierować do Pani Beaty Bobek nr tel. 732840646 w godz.8:00-14:00

  Lista_dzieci_przyjetych_do_oddz._przedszk..pdf

  Lista_dzieci_nieprzyjetych.pdf​​​​​​​

 • PODZIĘKOWANIE

  Ponownie składamy bardzo serdeczne podziękowania Firmie Benhauer, dostawcy systemu SALESmanago Marketing Automarion Grzegorz Błażewicz, Konrad Pawlus za kolejne wsparcie naszych uczniów.

  Dziękujemy

 • INFORMACAJA

  W związku z zaostrzonymi ograniczeniami w przemieszczaniu się dostępność do sekretariatu i budynku szkoły zostaje dodatkowo ograniczona.

  W sprawach kontaktu  z Sekretariatem prosimy o  kontakt  telefoniczny pod nr  536 022 880,  792 831 863 , wysłanie e-maila na adres : zagaj@mogilany.pl lub pozostawienia   informacji  w skrzynce na listy  zawieszonej na budynku szkoły.

  W razie potrzeby indywidualnego spotkania zostaniecie Państwo umówieni na konkretny dzień i godzinę.

   

 • UWAGA - POMOC DLA SENIORA

  Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gaju, Szkolne Koło Wolontariatu „Młody Samarytanin”, Rada Rodziców włączają się w akcje pomocy dla Domu Opieki nad Seniorami w Głogoczowie.

  Prosimy uczniów kl. I - VIII oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych o wykonanie laurek, napisanie listu z życzeniami świątecznymi, to będzie dla Seniorów miły gest. Laurki, listy przesyłacie na e-mail szkoły: zsgaj@mogilany.pl

  Akcja trwa od 02.04.2020 r. do 08.04.2020 r. (środa)

  Jeżeli ktoś z Państwa chciałby dodatkowo wspomóc personel Domu Opieki nad Seniorami (tj. ok. 50 osób), prosimy o telefoniczny kontakt z opiekunką Szkolnego Koła Wolontariatu p. Beatą Bobek tel. 732 840 646

  Personelowi brakuje maseczek, rękawiczek, mydeł i płynów do dezynfekcji.

  Pamiętajmy: Dobro Powraca!!!

 • XV ROCZNICA ŚMIERCI ŚW. JANA PAWŁA II

  Dzisiaj mija XV rocznica śmierci Św. Jana Pawła II. PAMIĘTAMY!

 • PODZIĘKOWANIE

  PODZIĘKOWANIE

  Serdecznie dziękujemy Firmie Benhauer, dostawcy systemu SALESmanago Marketing Automarion Grzegorz Błażewicz, Konrad Pawlus za przekazanie dwóch komputerów dla naszych Uczniów.

 • INFORMACJA DLA SENIORÓW

  Szanowni Państwo,

  uprzejmie informuję, iż w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną wojewoda małopolski Piotr Ćwik uruchomił specjalną infolinię dla Seniorów – z myślą o tych, którzy potrzebują pomocy w tych trudnych chwilach. Dzwoniąc na infolinię, osoby starsze mogą uzyskać rzetelne informacje, zalecenia i wskazówki, jak odnaleźć się w obecnej sytuacji.

  NUMER TELEFONU 12 392 11 10 DZIAŁA OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZ. 8.00–17.00.

 • PRZEDSZKOLE W DOMU

  Zapraszamy do konkursu:

  https://www.facebook.com/groups/2659044634327927/

  Więcej informacji w zakładce Przedszkole

   

 • MINISTERSTWO EDUKACI NARODOWEJ

 • INFORMACJA O PRACY SEKRETARIATU

  W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie oraz nierozprzestrzenianie się wirusa COVID-19 zmienia się czas pracy Sekretariatu szkoły od dnia 17 do 25 marca 2020r. Sekretariat będzie czynny  w godzinach od 8.00 do 14.00. Prosimy o ograniczenie bezpośrednich kontaktów,  a sprawy szkolne załatwiać drogą telefoniczną, mailową lub przez e-dziennik.

  Przypominamy, że dokumenty rekrutacyjne można składać również drogą mailową lub pozostawić w skrzynce pocztowej  przy głównym wejściu do szkoły.

 • WAŻNE DLA 8-KLASISTÓW

  Centralna Komisja Egzaminacyjna przygotowała pakiet materiałów dla 8-klasitów. Codziennie o 9:00 nowe zadania z j. polskiego, matematyki i j. angielskiego, o  15:00 - rozwiązania. Zapraszamy już od  16 marca na strony: http://www.cke.gov.pl#egzaminósmoklasisty#CKE#egzamin

  http://www.oke.krakow.pl/inf/article.php?story=20200316100021274 

   

 • URODZINY MARYSI

  12 marca nasze wolontariuszki wraz z opiekunką wolontariatu p. Beatą Bobek przygotowały niespodziankę urodzinową dla Marysi Jedynak. Niespodzianka udała się. Marysia była szczęśliwa. Rodzice dziewczynek serdecznie przyjęli wolontariuszki a p. Magdalena – mama Marysi, poczęstowała wszystkich gości pysznym obiadem. Jesteśmy dumni z Naszych Uczennic za okazaną pomoc i Wielkie Serca. DZIĘKUJEMY!!!

 • RZETELNOŚĆ W NAUCE PRZYNOSI SUKCES

                  W dniu 28 lutego 2020 roku, w Krakowie, w XLII Liceum Ogólnokształcącym przy ulicy Studenckiej, odbył się ostatni etap Małopolskiego Konkursu Historycznego zatytułowanego: „Polska i Polacy w czasie II wojny światowej”.   W ostatnim etapie konkursu wojewódzkiego brało udział ponad stu uczestników, w tym nasza uczennica z klasy VII Zuzanna Waśniowska, którą przygotowywał i opiekę sprawował nasz nauczyciel historii mgr Edward Ryś.

                   Zuzanna od pierwszego etapu konkursu szła jak burza, stawiając sobie za cel udział w etapie wojewódzkim i uzyskanie tam jak największej ilości punktów.

                   Uczestnicy konkursu mieli 32 zadania do rozwiązania w czasie 90 minut. Musieli wykazać się znajomością historii Polski, historii powszechnej, związanej z wydarzeniami II wojny światowej, oraz znajomością materiału nauczania z historii w zakresie szkoły podstawowej.        

                  Zuzanna w etapie wojewódzkim zdobyła 65 punktów na 100 możliwych i uzyskała tytuł finalistki Małopolskiego Konkursu Historycznego, co zapewne przełoży się jej na punkty, przy ubieganiu się o przyjęcie do szkoły średniej. 

                 Podczas całego konkursu atmosfera była bardzo sympatyczna. Uczestnicy konkursu, wraz z opiekunami zostali ugoszczeni poczęstunkiem.

                Zuzanna udowodniła, że warto się uczyć, bo satysfakcja ze zdobytej wiedzy i osiągniętego sukcesu jest ogromna. Gratulując Zuzannie, trzymamy za nią kciuki, aby w przyszłym roku powtórzyła, a nawet podbiła tegoroczny wynik.

                                                                                           Opracował mgr Edward Ryś

 • KOMUNIKAT

  Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

  W związku zamknięciem szkół od 16.03. 2020 r. do 25.03.2020 r. wywołanym wirusem COVIT-19 prosimy o codzienne przeglądanie dziennika, w którym nauczyciele będą przesyłali zadania, lekcje i prace do samodzielnej pracy dla Uczniów w domu. Prosimy Rodziców, by kontrolowali i sprawdzali na bieżąco pracę samodzielną Dzieci .

  Zwracamy się też z ogromną prośbą o ograniczenie kontaktów towarzyskich i przebywanie w domu oraz stosowanie się do zaleceń Sanepidu. Czas zawieszenia zajęć nie jest czasem wolnym.

 • ZAWIESZENIE ZAJĘĆ DYDAKTYCZNO - WYCHOWAWCZYCH W SZKOLE I PRZEDSZKOLU

                            Drodzy Rodzice

  zajęcia w Szkole Podstawowej i oddziałach przedszkolnych będą zawieszone na 2 tygodnie;  

  • 12 i 13 marca br. to dni, w których nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze;

  • od poniedziałku, 16 marca br. wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół.

  • planowane wznowienie zajęć - 26.03.2020 r.

  • prosimy o bieżące zapoznawanie się z informacjami na dzienniku Librus.

   

   

   

 • ZASADY ZACHOWANIA HIGIENY

 • PIERWSZA POMOC W KLASIE II

  10 marca klasa II wzięła udział w warsztatach prowadzonych przez nauczyciela  edukacji dla bezpieczeństwa oraz klasę 8. Uczniowie uczyli się udzielania pierwszej pomocy w razie wypadku, wykonywania masażu serca, ułożenia poszkodowanego w pozycji bocznej bezpiecznej oraz poprawnego założenia opatrunku.

  https://spgaj.edupage.org/album/

 • WYCIECZKA DO HISTORYLANDU

  W poniedziałek 9 marca klasy I-III wzięły udział w wycieczce do HistoryLandu w Krakowie. W Muzeum klocków Lego uczniowie mieli możliwość oglądania makiet, takich jak: osada w Biskupinie, bitwa pod Grunwaldem, bitwa morska pod Oliwą, klasztor na Jasnej Górze, bitwa pod Monte Cassino.

  Uczniowie korzystali z interaktywnych atrakcji i multimediów oraz miło spedzili czas na sali zabaw, gdzie w wyjątkowym miasteczku zbudowanym w całości z klocków Lego mogli wcielić się w rolę m.in. piosenkarza, płetwonurka czy policjanta.

  Wycieczka zakończyła się wspólnym poczęstunkiem w kawiarni oraz powrotem do szkoły w miłej atmosferze.

  https://spgaj.edupage.org/album/

 • DZIEŃ OTWARTY W SP GAJ - nowy termin zostanie podany w terminie późniejszym

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Gaju
  ul. Szkolna 73, 32-031 Mogilany
 • sekretariat 12 270 80 08
  12 270 11 35
  pedagog, psycholog 12 270 10 23
  oddział przedszkolny 12 276 96 10

Galeria zdjęć